بهترين هتل هاي فرودگاهي جهان (بخش دوم)

در مقاله قبلي ۵ تا از بهترين هتل فرودگاهي جهان توضيح داده شد در اين مقاله نيز ۵ هتل فرودگاهي ديگري كه جزو بهترين هتل هاي فرودگاهي در جهان هستند توضيح داده مي شود اميدواريم براي شما مفيد واقع شود.

۶- هتل فرودگاهي ماموت Regal Airport Hotel :

واقع در فرودگاه بين المللي هنگ كنگ با ۱۱۷۱ اتاق و سوئيت مجلل و شش رستوران با منوي كانتوني كه شامل غذاهايي همچون ميگوي طلايي با زرده تخم مرغ نمكي و صدف سرخ شده،امكانات رفاهي همچون اسپا ، سالن ورزش، استخر در فضاي باز و استخر سرپوشيده و استخرهاي مناسب براي تمامي فصول تقريبا مجموعه اي كامل از نيازهاي مسافر را در خود جاي داده است.

۷-فرودگاه هيلتون مونيخ Hilton Munich Airport :

در سال ۲۰۱۷ افتتاح شده و با بيش از ۱۶۲ اتاق در نزديكي باند فرودگاهي قرار دارد. اتاق هاي تمام شيشه اي، فضاي آرامش بخش و ساكت، دكوراسيون خلاقانه با استفاده از چوب بلوط و سنگ طبيعي به طوري كه احساس مي كنيد در ميان كوهستان قرار داريد.

امكانات رفاهي و تفريحي از جمله اسپا، استخر آب گرم و سرد، سالن هاي ورزش، رستوران هاي بين المللي از جمله Charles Lindbergh، بوفه صبحانه و كافي شاپ انگيزه ي مسافران را براي اقامت در اين هتل دو چندان ميكند.

۸-هتل فرودگاهي Hong Kong SkyCity Marriott :

هنوز هم عده اي از افراد بر اين باور هستند كه هيچ يك از هتل هاي فرودگاهي، امكانات رفاهي كاملي همچون Hong Kong SkyCity Marriott را در اختيار ندارند.

علاوه بر نزديكي به مركز تجارت جهاني AsiaWorld-Expo، داراي ۶۵۸ اتاق بزرگ مهمان و سوئيت منحصر به فرد رو به دريا و ساحل و بهترين آرامبخش براي يك روز پر كار پر از تنش است.

استخر سرپوشيده، اسپا، اسكراپ صورت و بدن، باشگاه ورزشي، رستوران هاي معروف و بين المللي با غذاهاي متنوع و هزينه كم و همچنين متروي داخل فرودگاه با فاصله زماني ۲۸ دقيقه از مركز شهر از سري ويژگي هايي است كه اين هتل را از مابقي متمايز ساخته و نظر عموم مسافران را به خود جلب كرده است.

۹-هتل فروگاهي Pullman hotel :

يكي از چند هتل برتر از لحاظ امكانات و نزديكي به هتل است. اين هتل با فاصله پانزده ثانيه اي از فرودگاه Guangzhou’s Baiyun Airport بهترين راه ممكن براي مسافراني ست كه پرواز آنها در نيمه شب است و مي توانند خستگي خود را بدون اتلاف وقت به در كنند.

استخر در فضاي باز، زمين تنيس و ماساژ تايلندي احساس سبكي و نشاط را به مسافر القا مي كند .

۱۰-هتل فرودگاهي كرون پلازا Crowne Plaza Changi :

با ۳۲۰ اتاق، استراحتگاه بسيار مناسبي براي مسافراني است كه يكي از پرجمعيت ترين مراكز حمل ونقل مسافر در آسيا را پشت سر مي‌گذارند.

اين هتل سرتاسر با پنجره‌، سايبان‌ و حفاظ‌هاي آفتاب گير پوشانيده شده تا گرما به داخل هتل نفوذ پيدا نكند.

در محوطه‌ي سرسبز هتل علاوه بر انواع گياهان استوايي يك استخر بزرگ نيز وجود دارد كه با كاشي و سراميك‌هاي آبي رنگ Teal Tile فرش شده است.

ورودي و راهرو اين هتل روباز است و در هر دو طرف ورودي هتل گياهاني سرسبز و شاداب كاشته شده‌اند كه انتهاي اين مسير سرسبز به اتاق‌هاي مهمانان منتهي مي‌شود.

اتاق‌ها به صورت مبله با پنجره‌هاي قدي، پاراوان‌هايي با طرح‌هاي گرافيكي گلدار كه حمام و سرويس‌ هاي بهداشتي جدا از فضاي اتاق طراحي شده است.

بهترين هتل هاي فرودگاهي جهان (بخش اول)

هتل هاي فرودگاه امام خميني

نوشته شده توسط نرگس رحيمي | ۱۹ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۳:۲۲ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |