هزينه پاركينگ فرودگاه امام خميني

پاركينگ فرودگاه امام خميني

پاركينگ فرودگاه امام خميني

بسياري از افراد دوست دارند با خودروي شخصي خود تا فرودگاه امام خميني تردد كنند به همين جهت هزينه پاركينگ فرودگاه امام را شرح داده ايم تا هر چه راحت تر بتوانيد براي تردد با خودروي شخصي خود تصميم گيري نماييد.

دو نوع پاركينگ در فرودگاه امام خميني وجود دارد يك پاركينگ با نام پاركينگ طبقاتي و مسقف است و پاركينگ دوم روباز است.

ظرفيت پاركينگ طبقاتي ۱۸۰۰ و پاركينگ شماره ۲ و ۳ و ۴ و ۵ داراي ظرفيت ۸۴۰ – ۱۰۰۰ – ۱۰۰۰ – ۱۲۰۰ مي باشد.

همچنين اگر بخواهيد از فرودگاه به صورت آنلاين تاكسي رزرو نماييد به راحتي از طريق همين سايت و لينك زير مي توانيد اقدام نماييد. خدمات در مناطق ۲۲ گانه ي تهران و اطراف تهران و كرج انجام مي گيرد.

رزرواسيون آنلاين تاكسي فرودگاه امام خميني

 

همچنين اگر با مشكلي هنگام  رزرو مواجه شديد مي توانيد اين مطلب را مطالعه كنيد.

                             تاكسي فرودگاه امام خميني

بر طبق آخرين بررسي هزينه هاي پاركينگ فرودگاه امام خميني به شرح زير مي باشد:

تاريخ : ۱۳۹۷/۰۶/۲۶

هزينه پاركينگ هاي شهر فرودگاهي امام خميني (ره)، به مبالغ زير ٩% ارزش افزوده اضافه مي گردد. و تمامي هزينه ها به ريالاست.
نام پاركينگورودي تا يك ساعت توقفهر ساعت توقفشبانه روزي تا دو شبشبانه روزي بيش از ٢ تا ۴ شبانه روزشبانه روزي بيش از ۴ شبانه روز
طبقاتي۳۴۰۰۰۱۴۰۰۰۲۰۰۰۰۰۲۲۰۰۰۰۲۴۰۰۰۰
پاركينگ هاي روباز ٣-۴-۵-٢۲۰۵۰۰۸۵۰۰٠۱۳۰۰۰۰۱۱۵۰۰۰۱۰۰۰۰۰

تمامي مبالغ فوق به ريال مي باشند.

جهت اطلاعات بيشتر در مورد پاركينگ هاي فرودگاه امام خميني با شماره تلفن ۵۱۰۰۷۱۹۹-۰۲۱ تماس بگيريد.

 

هزينه پاركينگ فرودگاه امام خميني

هزينه پاركينگ فرودگاه امام خميني


هتل ايبيس - هتل نووتل


ادامه مطلب
نوشته شده توسط نرگس رحيمي | ۳۱ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۶:۰۵ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

تاكسي فرودگاه امام خميني


تاكسي فرودگاه امام

تاكسي فرودگاه امام

رزرواسيون اينترنتي تاكسي فرودگاه امام

به جهت سهولت در رفت و آمد مسافران فرودگاه بين المللي امام خميني و هتل هاي فرودگاهي (هتل ايبيس و هتل نووتل) يكي از خدمات قابل ارائه در سايت hotelaitport رزرو آنلاين تاكسي فرودگاه امام است كه به صورت شبانه روزي با امنيت بالا قابل ارائه خواهد بود.
در اين نوشته مي خواهيم رزرو آنلاين تاكسي فرودگاه امام را به طور كامل با تمام جزئيات و نكات شرح دهيم :
جهت رزرو تاكسي فرودگاه امام ابتدا وارد لينك زير شويد و با خواندن ادامه ي توضيحات و آن چيزي كه مد نظر شماست فرآيند رزرو را انجام دهيد.

رزرواسيون آنلاين تاكسي فرودگاه امام خميني

در ادامه با صفحه ي زير رو به رو مي شويد همانطور كه مي بينيد ۴ سرويس وجود دارند كه مورد اول رزرو روزانه هتل فرودگاهي – مورد دوم رزرو اقامت كوتاه مدت هتل هاي فرودگاهي – مورد سوم رزرو سرويس كه شامل صبحانه، ناهار، شام، استخر، جكوزي،اسپا و … و اما مورد چهارم رزرو تاكسي فرودگاه امام است رو به رو مي شويد.
ابتدا تاريخ و ساعت درخواست تاكسي را مشخص نماييد و جستجو را كليك كنيد.

 

در ابتدا با صفحه ي زير رو به رو مي شويد كه سه گزينه پيش روي شماست

رزرو آنلاين تاكسي فرودگاه امام خميني

رزرو آنلاين تاكسي فرودگاه امام خميني

۱- به فرودگاه امام خميني

اگر اين گزينه را انتخاب كنيد مي توانيد از هر جاي تهران، بومهن، لواسانات، كرج، گوهر دشت، مهر شهر كرج مبدا خود را اعلام نمائيد سپس در گزينه ي بعدي مي توانيد نوع خودرو (مورد اول : ون ۱۰ نفره – مورد دوم : سواري VIP 4 نفره ) را انتخاب كنيد. و در ادامه تعداد مسافر، تعداد چمدان، آدرس دقيق، نام كامل مسافر و اگر توضيحات خاصي داريد وارد كنيد سپس به درگاه پرداخت وارد مي شويد و تاكسي شما براي روز و ساعت انتخابي رزرو مي شود.

۲- به فرودگاه مهر آباد

اين گزينه نيز كاملا شبيه به مورد يك است با اين تفاوت كه اين مورد فرودگاه مهرآباد را شامل مي شود.

۳- از فرودگاه امام خميني

اين گزينه مورد استفاده بسياري از مسافران مي باشد با انتخاب نوع خودرو، تعداد مسافران، تعداد چمدان و در ادامه با پر كردن مشخصات پرواز (جهت راهنمايي راننده) و وارد كردن نام مسافر و تلفن مي توانيد اقدام به رزرو تاكسي فرودگاه امام نمائيد.

نحوه ي رزرو تاكسي فرودگاه امام

 

 

مزاياي استفاده از تاكسي فرودگاه امام خميني

مزاياي استفاده از تاكسي فرودگاه امام خميني

۱- بيمه مسافران و سرنشينان
۲- امنيت داشتن مسافران و اموال آنان
۳- دسترسي به صورت شبانه روزي و بدون اتلاف وقت
۴- مبلغ از پيش اعلام شده و در هر ساعتي ثابت است
۵- استفاده از خودرو هاي استاندارد
۶- رانندگاه آموزش ديده در اين حوزه

 

هشدار : جهت حفاظت مال و جان خود از تاكسي هاي متفرقه و غير مجاز استفاده ننمائيد و تا جايي كه ممكن است از تاكسي هاي مجاز فرودگاه امام استفاده نمائيد.

 

 

نرخ كرايه تاكسي هاي فرودگاه به كليه مناطق ٢٢ گانه تهران در كليه ساعات شبانه روز
رديفمدل تاكسينرخ كرايه (ريال)
١انواع سواري٨۵٠،٠٠٠
٢ون٩٠٠،٠٠٠
٣تويوتا شاسي بلند rav4٩٠٠،٠٠٠

ادامه مطلب
نوشته شده توسط نرگس رحيمي | ۲۶ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۸:۵۳ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

هتل فرودگاهي - رزرو هتل ايبيس و رزرو هتل نووتل

اين هتل هاي فرودگاهي شامل  رزرو اقامت كوتاه مدت و رزرو روزانه و رزرو سررويس هامي شود با كليك بر روي هر كدام به راحتي مي توانيد اقدام به رزرو هتل مورد نطر خود نماييد.

هتل هاي فرودگاه امام خميني

رزرو هتل نووتل 

رزرو هتل ايبيس 


ادامه مطلب
نوشته شده توسط نرگس رحيمي | ۱۹ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۴:۲۱ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

بهترين هتل هاي فرودگاهي جهان (بخش دوم)

در مقاله قبلي ۵ تا از بهترين هتل فرودگاهي جهان توضيح داده شد در اين مقاله نيز ۵ هتل فرودگاهي ديگري كه جزو بهترين هتل هاي فرودگاهي در جهان هستند توضيح داده مي شود اميدواريم براي شما مفيد واقع شود.

۶- هتل فرودگاهي ماموت Regal Airport Hotel :

واقع در فرودگاه بين المللي هنگ كنگ با ۱۱۷۱ اتاق و سوئيت مجلل و شش رستوران با منوي كانتوني كه شامل غذاهايي همچون ميگوي طلايي با زرده تخم مرغ نمكي و صدف سرخ شده،امكانات رفاهي همچون اسپا ، سالن ورزش، استخر در فضاي باز و استخر سرپوشيده و استخرهاي مناسب براي تمامي فصول تقريبا مجموعه اي كامل از نيازهاي مسافر را در خود جاي داده است.

۷-فرودگاه هيلتون مونيخ Hilton Munich Airport :

در سال ۲۰۱۷ افتتاح شده و با بيش از ۱۶۲ اتاق در نزديكي باند فرودگاهي قرار دارد. اتاق هاي تمام شيشه اي، فضاي آرامش بخش و ساكت، دكوراسيون خلاقانه با استفاده از چوب بلوط و سنگ طبيعي به طوري كه احساس مي كنيد در ميان كوهستان قرار داريد.

امكانات رفاهي و تفريحي از جمله اسپا، استخر آب گرم و سرد، سالن هاي ورزش، رستوران هاي بين المللي از جمله Charles Lindbergh، بوفه صبحانه و كافي شاپ انگيزه ي مسافران را براي اقامت در اين هتل دو چندان ميكند.

۸-هتل فرودگاهي Hong Kong SkyCity Marriott :

هنوز هم عده اي از افراد بر اين باور هستند كه هيچ يك از هتل هاي فرودگاهي، امكانات رفاهي كاملي همچون Hong Kong SkyCity Marriott را در اختيار ندارند.

علاوه بر نزديكي به مركز تجارت جهاني AsiaWorld-Expo، داراي ۶۵۸ اتاق بزرگ مهمان و سوئيت منحصر به فرد رو به دريا و ساحل و بهترين آرامبخش براي يك روز پر كار پر از تنش است.

استخر سرپوشيده، اسپا، اسكراپ صورت و بدن، باشگاه ورزشي، رستوران هاي معروف و بين المللي با غذاهاي متنوع و هزينه كم و همچنين متروي داخل فرودگاه با فاصله زماني ۲۸ دقيقه از مركز شهر از سري ويژگي هايي است كه اين هتل را از مابقي متمايز ساخته و نظر عموم مسافران را به خود جلب كرده است.

۹-هتل فروگاهي Pullman hotel :

يكي از چند هتل برتر از لحاظ امكانات و نزديكي به هتل است. اين هتل با فاصله پانزده ثانيه اي از فرودگاه Guangzhou’s Baiyun Airport بهترين راه ممكن براي مسافراني ست كه پرواز آنها در نيمه شب است و مي توانند خستگي خود را بدون اتلاف وقت به در كنند.

استخر در فضاي باز، زمين تنيس و ماساژ تايلندي احساس سبكي و نشاط را به مسافر القا مي كند .

۱۰-هتل فرودگاهي كرون پلازا Crowne Plaza Changi :

با ۳۲۰ اتاق، استراحتگاه بسيار مناسبي براي مسافراني است كه يكي از پرجمعيت ترين مراكز حمل ونقل مسافر در آسيا را پشت سر مي‌گذارند.

اين هتل سرتاسر با پنجره‌، سايبان‌ و حفاظ‌هاي آفتاب گير پوشانيده شده تا گرما به داخل هتل نفوذ پيدا نكند.

در محوطه‌ي سرسبز هتل علاوه بر انواع گياهان استوايي يك استخر بزرگ نيز وجود دارد كه با كاشي و سراميك‌هاي آبي رنگ Teal Tile فرش شده است.

ورودي و راهرو اين هتل روباز است و در هر دو طرف ورودي هتل گياهاني سرسبز و شاداب كاشته شده‌اند كه انتهاي اين مسير سرسبز به اتاق‌هاي مهمانان منتهي مي‌شود.

اتاق‌ها به صورت مبله با پنجره‌هاي قدي، پاراوان‌هايي با طرح‌هاي گرافيكي گلدار كه حمام و سرويس‌ هاي بهداشتي جدا از فضاي اتاق طراحي شده است.

بهترين هتل هاي فرودگاهي جهان (بخش اول)

هتل هاي فرودگاه امام خميني


ادامه مطلب
نوشته شده توسط نرگس رحيمي | ۱۹ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۳:۲۲ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

بهترين هتل هاي فرودگاهي جهان

تجربه‌ي اقامت در يك هتل فرودگاهي موضوع هيجان انگيزي است. در بيشتر مواقع، حضور در محيط يك شهر شلوغ براي استراحت واقعا مناسب نيست. اغلب اوقات افراد به دنبال مكاني هستند كه با خيال آسوده و به دور از هر گونه تنشي بتوانند استراحت كنند و كمي موجبات آرامش خود را فراهم آورند.
شايد قدم زدن بعد از شام و يا بازديد از مكان هاي پر از مغازه جالب به نظر بيايد ولي تجمع افراد در خيابان، صداي بوق ماشين و … از لذت اين امر كم مي كند. از مهمترين خصوصيت هاي هتل‌هاي فرودگاهي، آرامش محيط، نبود سر و صدا، رستوران هاي لوكس، مغازه‌هاي متنوع و مهمتر از همه تمامي امكانات رفاهي ورزشي مي باشد.

با توجه به بررسي‌هاي صورت گرفته و با در نظر گرفتن نظرات مسافران در خصوص اقامت خود در هتل‌هاي فرودگاهي، اسامي تعدادي از اين هتل ها به همراه توضيحات را جهت آگاهي وشناخت هرچه بيشتر ارائه مي دهيم:


۱- فرودگاه بين المللي وين NH Vienna Airport :

داراي يكي از زيباترين سالن هاي ورودي با مناظر زيباست. اين فرودگاه با وجود يكي از دلبازترين و زيباترين هتل‌ها توجه بسياري از عموم را به خود جلب كرده است.
۱۴۳ اتاق مهمان مدرن و راحت، متريال درجه كيفي بالا، ۲۰ دقيقه فاصله از مركز شهر تاريخي وين، بوفه صبحانه قاره اي، كيك و شيريني تازه، لبنيات تازه براي صرف صبحانه و ميز شام بر اساس ذائقه و همچنين سرو غذاي اصلي شهر وين Wiener Schnitzel از جمله امكانات اين هتل مي‌باشد.
اگر به دنبال مكاني براي برگزاري نشست‌هاي سالانه مهم هستيد، اين هتل يكي از بهترين گزينه هاست. ۲۱ اتاق كنفرانس به همراه ۵۵۰ نفر ظرفيت اشغال اتاق ها امكان فراهم سازي اتاق را براي تمامي مسافران بدون كوچكترين معطلي فراهم مي‌سازد.


۲-فرودگاه هيلتون فرانكفور Hilton Frankfurt Airport:

در ساختمان معروف SQUAIRE قرار گرفته ( بلندي اين ساختمان چيزي تقريبا دو برابر برج ايفل مي‌باشد) كه روياي تماشاي يك معماري بي نظير و سفري به ياد ماندني را در ذهن مسافر ايجاد مي‌كند. دسترسي آسان به جاده سلامت براي پياده روي مسافران و جاده مخصوص موتور سواري براي رسيدن به فرودگاه از ديگر امكانات و چشم اندازهاي اين هتل محسوب مي‌گردد.

به هنگام انتظار براي پرواز خود، مي‌توانيد از رستوران هاي واقع در هتل استفاده كنيد. رستورانهايي كه اغلب غذاهاي كشور آلمان و مورد پسند فرهنگ هر مليتي را در اختيار مسافرين قرار ميدهد.


۳- فرودگاه بحرين Mövenpick Hotel Bahrain :

چه اتفاقات جالبيست هنگامي كه سبك مهمان نوازي سوئيس با مهمان نوازي در خاورميانه تلفيق مي‌شود. يك شب اقامت درهتل فرودگاهي موفمبيك بحرين Mövenpick Hotel Bahrain كه در عرض جاده فرودگاه بين المللي بحرين واقع شده است، تمامي اتفاقات ناممكن را ممكن ميسازد و با تلفيقي آميخته از دو فرهنگ متفاوت، خاطره اي عجيب و به ياد ماندني را در ذهن مسافر ثبت خواهد كرد.

دقيقا چيزي شبيه آبادي ميان كويري خشك كه با تالابي بزرگ احاطه شده است البته با امكاناتي بيشتر. استخري با عمق زياد، حمام مراكشي و ۹۰ دقيقه تشريفات حمام تركي با استفاده از كيسه سنتي، صابون زيتون سياه و ماساژ كف از ديگر امكانات اين هتل محسوب مي‌گردد.

شايد به ظاهر معمولي به چشم بيايد اما نظر بسياري از مسافران را به خود جلب كرده است به طوري كه قبل و يا بعد از پرواز خود، خستگي سفري طولاني را از تن خود بيرون مي‌كنند.


۴- هتل فرودگاه Fairmont Vancouver :

با دسترسي مستقيم از ترمينال فرودگاه، اتاق هاي فول امكانات و به لطف شيشه هاي دو جداره، ديوارهاي عايق بندي شده اين امكان فراهم شده تا بدون كوچكترين صدايي از فرود و پرواز هواپيما، ديد به باند فرودگاه براي مسافران ميسر گردد و چشم انداز زيبايي را به وجود آورد.


۵- فرودگاه چين Courtesy Langham Hotels :

در مجاورت ترمينال فرودگاه و تقريبا يك ساعت از ديوار چين و كاخ تابستان و همچنين با فاصله اي پانزده دقيقه اي از مركز شهر بيجينگ واقع شده است.
قبل از اينكه به سمت يكي از ۳۷۰ اتاق و سوييت برويد بهتر است با بازديد از فضاي داخل هتل، فضاي رستوران با غذاهاي متنوع مانند سيب زميني سرخ شده، مرغ، قارچ شيتاكي، قارچ بامبو، قارچ سياه درخت، پوست نارنگي خشك و زنجبيل و خوك كبابي شيرين تجربه ي جديد از حضور در يك محيط آميخته با تمامي سلايق رادر زندگي خود به وجود آورديد.

ادامه ي مطلب بهترين هتل هاي فرودگاهي به زودي …

هتل هاي فرودگاه امام خميني


ادامه مطلب
نوشته شده توسط نرگس رحيمي | ۱۵ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۵:۲۳ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

هتل ايبيس هتلي مناسب براي مقاصد تجاري و اقامت خانوادگي


 
مسافران و بازديد كنندگان شهر تهران – تجاري يا تفريحي – به هنگام اولين برخورد در پايتخت با روش متفاوتي از مهمان پذيري در اين هتل با شعار "اين جا را مثل خانه خود بدانيد" مورد استقبال مي‌گيرند. تيم صميمي پذيرش هتل در تمام ساعات شبانه روز پذيراي مهمانان هستند. هتل در فاصله بسيار كوتاه از ترمينال خروجي فرودگاه واقع شده و پل پياده رو سرپوشيده از رو به روي ترمينال خروجي تا ورودي هتل گزينه مناسبي براي رسيدن به هتل خواهد بود. فاصله هتل تا مركز شهر تهران ۴۵ دقيقه از طريق بزرگراه خليج فارس (تهران-قم) است. هتل داراي ۱۹۶ اتاق (سينگل، دبل، اتاق هاي متصل براي خانواده و اتاق معلولين ) بوده كه همگي مجهز به سيستم تهويه و اينترنت رايگان هستند.
 
شهر تهران داراي ساختمان‌هاي مدرن از جمله برج آزادي همين طور عمارت‌هاي قديمي همانند كاخ موزه گلستان است كه پيشينه تاريخي و فرهنگي اين كشور را نمايش مي‌دهند. موزه جواهرات ملي، موزه ملي ايران، موزه فرش همچنين موزه رضا عباسي از ديگر نشانه‌هاي فرهنگي و جاذبه‌هاي ديدني شهر تهران به شمار مي‌آيند. بازار بزرگ تهران هم از مكان‌هاي جذاب براي گردش و خريد است.
اقامت كوتاه مدت هتل در هر ساعتي قابل رزرو مي باشد
ساعت تحويل اتاق : 14:00
ساعت تخليه اتاق : 12:00
فاصله تا مركز شهر : 45 دقيقه
فاصله تا فرودگاه : 1 دقيقه
آدرس : كيلومتر ۳۰ خليج فارس (تهران – قم) ضلع جنوبي بلوار اصلي
فرودگاه بين المللي امام خميني(ره) روبروي ترمينال مسافربري
شماره تلفن جهت پاسخ سوال: ۲۶۴۰۴۰۲۶(۰۲۱)


ادامه مطلب
نوشته شده توسط نرگس رحيمي | ۱۱ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۳:۳۰ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |